Gegužės mėnesį vyks net trys konferencijos!

Informuojame, kad šių metų gegužės mėnesį vyks net trys konferencijos: viena (gegužės 5 dieną Kaune) – farmacijos specialistams, dvi – sveikatos priežiūros specialistams (gegužės 11 dieną Šiauliuose – gydytojams ir slaugytojams, o gegužės 18 dieną Kaune – visų specialybių gydytojams). Kviečiame aktyviai dalyvauti. Primename, kad į konferenciją „Farmacijos aktualijos. 2017 m.“ registruotis galima LSMU Podiplominių studijų centre, tel. 837 328 303. Gydytojai ir slaugytojai, kaip įprastai, galės registruotis internetinėje svetainėje emedicina.lt (konferencijų skiltyje susirasite konferenciją, į kurią norėsite registruotis). Greičiausiai vyksiančioje konferencijoje, skirtoje farmacijos specialistams, pranešimus skaitys Europos Sąjungos vaistininkų grupės generalinė sekretorė Jūratė Švarcaitė, parlamentaras, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Remigijus Žemaitaitis, VVKT Inspektavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Diana Leleckaitė, SEB banko prezidento patarėjas ekonomistas Gitanas Nausėda ir kt.

„Sveikatos apsaugos ministras diskriminuoja nevaisingus vyrus“

Sveikatos apsaugos ministras praėjusią savaitę pasirašė kompensuojamųjų vaistų sąrašo pakeitimo įsakymą, kuriuo įtvirtinama, kad nevaisingumo gydymas valstybės lėšomis bus kompensuojamas tik moterims, bet ne tais atvejais, kai problemų kyla dėl vyrų nevaisingumo.

Spręs automobilių stovėjimo aikštelių trūkumą Santariškėse

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pasirašė koncesijos sutartį su viešąjį konkursą laimėjusia UAB „Latuna“, pagal kurią Santariškių medicinos įstaigų miestelyje (SMM)“ bus sukurta daugiaaukščių bei antžeminių stovėjimo aikštelių infrastruktūra su 2250 automobilių stovėjimo vietų.

emedicina.tv
Kardiologija |   Vidaus ligos |   Ginekologija |   Farmacija |  Lietuvos ir užsienio naujienos

Teisės aktai

© 2006 Visos teisės saugomos.