Gruodžio 7 dieną Klaipėdoje - konferencija gydytojams ir slaugytojams!

Informuojame, kad jau greitai, gruodžio 7 dieną, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje vyks konferencija, skirta visų specialybių gydytojams ir slaugytojams. Į konferenciją galite registruotis emedicina.lt internetinėje svetainėje. Primename, kad registruojantis internetu būtina nurodyti tikslų elektroninio pašto adresą, nes priešingu atveju negausite patvirtinimo į šį paštą (būsite užregistruoti, tačiau nesant patvirtinimo kils neaiškumų ir be reikalo gaišite laiką aiškindamiesi, ar tikrai esate užregistruoti). Platesnė informacija ir konferencijos programa pateikiama žemiau. Laukiame atvykstant!

EK paskelbė ES šalių sveikatos sistemų apžvalgą

Europos Komisija paskelbė ES ir atskirų ES valstybių narių sveikatos sistemos apžvalgas. Sveikatos būklės apžvalgos kiekvienoje šalyje parengtos bendradarbiaujant su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija ir Europos sveikatos sistemų ir politikos stebėjimo centru. Jose apžvelgiama gyventojų sveikata ir svarbūs rizikos veiksniai, taip pat kiekvienos iš ES valstybių narių sveikatos sistemų efektyvumas bei galimybė naudotis paslaugomis.

Kodėl antibiotikus galima vartoti tik paskyrus gydytojui

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras primena, kad antibiotikai nėra vaistai, skirti gydyti virusines infekcines ligas, tokias kaip peršalimą ar gripą. Antibiotikai yra efektyvūs vaistai nuo bakterinių infekcijų. Tik gydytojas nustato ligą ir, kai būtina, skiria antibiotikų.

Konferencijoje Kaune - rekordinis dalyvių skaičius!

Praėjusį ketvirtadienį Kaune vykusi konferencija, skirta farmacijos specialistams, sulaukė išskirtinio dalyvių susidomėjimo - atvyko beveik 500 vaistinių darbuotojų! Jie klausėsi Sveikatos apsaugos ministerijos Farmacijos departamento direktorės Gitos Krukienės, Valstybinės ligonių kasos prie SAM Vaistų kompensavimo skyriaus vedėjo pavaduotojos Irmos Medžiaušaitės, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktoriaus Kęstučio Šetkaus pranešimų. Jie papasakojo apie vykdomą farmacijos politiką, jos ateities gaires, informavo apie naujausius pakeitimus, vaistus įtraukiant į kompensuojamų vaistų sąrašą, kalbėjo apie farmacijos startuolių veiklą ir kt.

emedicina.tv
Neurologija |   Ginekologija |   Farmacijos politika |   Sveikatos politika |  Lietuvos ir užsienio naujienos

Teisės aktai

© 2006 Visos teisės saugomos.