Didžiausiame gyvybės mokslų renginyje Baltijos šalyse tikimasi sulaukti apie 30 startuolių

2018-05-30

Rudenį didžiausias Baltijos šalyse gyvybės mokslų renginys „Life Sciences Baltics“ suburs apie 30 gyvybės mokslų startuolių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Ankstyvosios stadijos gyvybės mokslų startuoliams bus pasiūlyti dviejų dienų nemokami intensyvūs verslumo mokymai, o dešimt geriausių turės galimybę pristatyti savo idėją investuotojams ir visuomenei.

„Lietuva, Latvija ir Estija gali didžiuotis gabiais specialistais, galimybe naudotis inovacijomis ir gerai išvystyta mokslinių tyrimų infrastruktūra. Dauguma Baltijos šalyse įsteigtų gyvybės mokslų startuolių yra labai entuziastingi ir kupini idėjų. Jiems trūkta vieno – stumtelėjimo komercinės sėkmės ir tarptautinio pripažinimo link, o „Life Sciences Baltics“ programa startuoliams būtent šią galimybę ir suteikia“, – sako Daina Kleponė, „Versli Lietuva“ generalinė direktorė.

Ketvirtą kartą „Life Sciences Baltics“ forumą organizuojančios „Versli Lietuva“ vadovė kviečia Baltijos šalių gyvybės mokslų startuolius, turinčius novatoriškų idėjų, pasinaudoti proga ir sužinoti, kaip tinkamai išnaudoti startuolių verslo potencialą bei užtikrinti, kad jų kuriami produktai būtų paklausūs.

Dalyvaudami dviejų dienų nemokamuose meistriškumo mokymuose startuoliai turės galimybę išmokti, kaip geriau optimizuoti savo verslo modelius bei prisistatyti su potencialiems investuotojams. Geriausią idėją verslo idėjų konkurse „Pitch Challenge“ pristatęs startuolis bus apdovanotas specialiais prizais – mentoryste pas pagrindinį mokymų programos rėmėją „Johnson & Johnson Innovation“. Taip pat nugalėtojų komandai numatytas vienos savaitės mokymosi ir bendradarbiavimo vizitas JAV biomedicinos klasteryje „Akron Biomedical Corridor“.

„Life Sciences Baltics“ programa startuoliams jau tapo forumo tradicija. Gyvybės mokslų startuoliai turi puikią galimybę įgyti naujausių žinių ir sužinoti apie naujausius gyvybės mokslų laimėjimus. Startuoliai forume gali užmegzti pažintis, apsikeisti idėjomis ir užmegzti ryšius su forumo dalyviais, investuotojais, gyvybės mokslų profesionalais ir kitais startuoliais.

Gabrielė Klusienė

Nuotraukoje - akimirka iš panašaus pernykščio renginio

Organizatorių nuotrauka

 

© 2006 Visos teisės saugomos.