Leidinys „Kelionių vaistinėlė 2017 m. vasara“ - Jūsų paslaugoms!

2017-06-08

Bendradarbiaudama su Valstybiniu turizmo departamentu, Lietuvos miestų turizmo informacijos centrais, visuomenės sveikatos centrais ir kitomis šalies gyventojų sveikata besirūpinančiomis institucijomis, „Farmacijos namų“ kūrybinė grupė viename populiariausių ir gražiausių Lietuvos kurortų surengė nuotaikingą sveikatinimo akciją, kurios metu pristatė specialų „Kelionių vaistinėlė 2017 m. vasara“ leidinį. Smagus ir naudingas visuomenės sveikatinimui skirtas renginys šiemet sutapo su Palangos kurortinio sezono „Myliu Palangą 2017“ atidarymu – vyko gegužės 27 dieną.

Akcijos organizatoriai Palangos centre, šalia Vytauto g. veikiančio fontano, Palangos gyventojams ir kurorto svečiams, kurių tą dieną pajūryje išties netrūko, išradingai priminė dažniausiai pasitaikančius sveikatos sutrikimus keliaujant bei atostogaujant, aiškino, kas greičiausiai gelbsti sunegalavus, kaip teisingai padėti žmogui susižalojus, atsitikus kitokiai nelaimei ar persikaitinus saulėje, ir, be abejo, nemokamai dalijo „Kelionių vaistinėlės“ leidinį, kuriame informuojama, kuo reikėtų apsirūpinti, kokių priemonių įsigyti, kad atostogų džiaugsmo netemdytų netikėtai užklupę sveikatos sutrikimai…

Šiųmetė „Kelionių vaistinėlė 2017 m. vasara“ išskirtinė tuo, kad joje daug naudingos informacijos ir patarimų ras nusprendusieji keliauti į svečias šalis nuosavu transportu ir paliekantys tuščius, užrakintus namus: UAB „Travelonline Baltics“ atstovė Aksana Šejanova pateikia daug patarimų, kaip tokiai kelionei pasiruošti ir kokių atsargumo priemonių keliaujant laikytis, o Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis konsultuoja, kaip, išvykstant atostogauti, tinkamai pasirūpinti namų saugumu.

Leidinyje taip pat rasite patarimų, kaip sau ar esančiajam šalia padėti, jei po ranka neturite vaistų ar kitokių pirmosios medicinos pagalbos priemonių. Pasirodo, tam tikrose situacijose ūmai sutrikusią sveikatą gali normalizuoti net ir koka kola gėrimas, jogurtas, alyvuogių aliejus, actas ar druska…

Na, o kad ruošiantis atostogų kelionei būtina įsigyti pirmosios pagalbos priemonių, patvirtina kalbinti garsūs Lietuvos žmonės rašytoja Eglė Aukštakalnytė - Hansen, režisierius Gytis Padegimas, Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė, ekonomistė Rūta Vainienė ir kiti, mielai sutikę paatvirauti, kuo apsirūpina ruošdamiesi atostogauti, kokių priemonių visada galima rasti jų kelionės vaistinėlėje.

Tie, kurie nebuvote „Kelionių vaistinėlė 2017 m. vasara“ leidinio pristatymo šventėje Palangoje, patrauklią, vasariškomis spalvomis ir nuotaikingais vaizdeliais iliustruotą knygelę su daugybe naudingos informacijos galite rasti Lietuvos miestų turizmo informaciniuose centruose, kelionių agentūrose, „Eurovaistinės“ tinklo vaistinėse.

Sveikų ir turiningų atostogų!

 

emedicina.lt inf.

 

 

 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.