„Kelionių vaistinėlės“ patarimai – naudinga staigmena poilsiautojams!

2018-06-06

Gegužės 26-ąją paskelbtas vasaros sezonas į populiariausią Lietuvos kurortą Palangą priviliojo daug tautiečių ir svečių iš kaimyninių šalių. Poilsiautojų gausa Lietuvos pajūryje jau nebestebina, nes žmonės vis dažniau renkasi įdomų ir aktyvų poilsį, planuoja atostogas. Na, o kad jos neapkarstų, kad neatneštų nemalonių rūpesčių, reikia iš anksto pasiruošti...

Geriausius patarimus poilsiautojams bei kelionių mėgėjams visuomet siūlo „Kelionių vaistinėlė“. Šios vasaros sezonui skirtas naujausias leidinys buvo nemokamai dalijamas ir Palangoje vykusiame tradiciniame kermošiuje „Palangos Juzė“.

Tiek poilsiautojai, tiek vietiniai gyventojai džiaugėsi galimybe dar kartą susipažinti su svarbiausiais patarimais: kaip pasiruošti atostogoms Lietuvoje ir egzotiškuose kraštuose; kokiomis higienos bei medicinos priemonėmis apsirūpinti; kaip elgtis susižalojus, patyrus traumą ar sutrikus sveikatai; kaip išvengti kitų nemalonių potyrių, ir t. t.

Nebuvusieji Palangoje „Kelionių vaistinėlių“ artimiausiu metu ras didžiųjų miestų „Akropoliuose“ veikiančiose „Eurovaistinėse“.

„Kelionių vaistinėlės“ redakcijos kolektyvas sveikina visus su artėjančia vasara ir linki smagių, turiningų, įdomių ir saugių kelionių!

Nuotraukų galerija

 

© 2006 Visos teisės saugomos.