Konferencijos Alytaus ir Kauno apskričių medikams

2017-11-22

Lapkričio 16 dieną Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje vykusi konferencija „Vidaus ligų gydymo naujovės“ subūrė draugėn nemažą būrį ne tik šios gydymo įstaigos gydytojų ir slaugytojų, bet ir aplinkinių rajonų medikus bei slaugos specialistus. Anot svetingai dalyvius priėmusio šios ligoninės direktoriaus Artūro Vasiliausko, kiekviena nauja žinia ar patirties sklaida bei patarimai gerokai praturtina žinių bagažą ir yra naudingi kasdieniame darbe.

Konferencijoje dalyvavo per 400 dalyvių. Ypatingo susidomėjimo sulaukė doc. O. Gustienės pranešimas „Ūminio miokardo infarkto su ST segmento pakilimu diagnostikos ir gydymo gairės“, doc. R. Kubiliaus „Dvigubos antitrombocitinės terapijos skyrimo rekomendacijos“, taip pat - „Kraujospūdžio svyravimai ir širdies bei inkstų ligos“, kurį perskaitė prof. M. Miglinas.

Naują požiūrį pasirenkant kompensuojamuosius ir nekompensuojamuosius vaistus išeminei širdies ligai gydyti išsakė doc. J. Plisienė. Su inkstų akmenligės diagnostikos ir gydymo principais supažindino doc. S. Sadauskas. Didelio dėmesio sulaukė ir lektorės D. Kriaučiūnienės mintys apie tai, jog gydytojai gydo ne ligą, o ligonį... Na, o žinių apie bioreguliacinės medicinos galimybes, gydant lėtinius uždegimus, bagažą papildė dr. R. Bėrontienė.

Na, o lapkričio 23 dieną gydytojams skirta konferencija vyko Kaune. Pranešimus skaitė profesorius R. Kėvalas, gydytoja M. Francaitė - Daugėlienė, doc. S. Glaveckaitė, doc. J. Marcinkevičienė, profesorė R. Babarskienė ir kiti. Didelio auditorijos susidomėjimo sulaukė ir gydytojos dr. R. Petereit pranešimas apie nutukimo gydymo naujoves.

 

 Ramutė Pečeliūnienė

Nuotr. - konferencijos akimirka

Daugiau nuotraukų iš Alytaus konferencijos čia

 

© 2006 Visos teisės saugomos.