Medikai ruošiasi... paskutiniam žygiui!

2017-12-29

Mes – likę Lietuvos gydytojai rezidentai, slaugytojos ir slaugytojai, gydytojos ir gydytojai - būsimi Norvegijos, Švedijos, Vokietijos ir kitų šalių medicinos personalas, sausio 4 dieną, nuo 10 valandos rinksimės Katedros aikštėje paskutiniam žygiui į oro uostą. Pakeliui užsuksime į Vinco Kudirkos aikštę, prie kurio lauks autobusai į oro uostą.


Keli šimtai paskutinių iškeliaujančių medikų tikrai neatkreips Seimo ir Vyriausybės dėmesio. Bet jei ateisite ir Jūs, mūsų pacientai, galbūt pavyks parodyti, kad medikų emigracijos klausimas rūpi ne tik patiems medikams.


Mes kasdien gydome Jus, Jūsų vaikus, tėvus ir senelius. Šį kartą, vieną kartą, mums reikia Jūsų palaikymo. Ateikite pasimatyti paskutinį kartą, palydėkite mus į oro uostą.
Mes norime likti Lietuvoje ir toliau Jums padėti, bet mums reikia jūsų palaikymo. Ateikite į išleistuves #likitesveiki


Taip, žygiuodami galėsite ir pasitarti dėl sveikatos, atsakysime į klausimus.

Vieni kitus pažinsime iš baltų raiščių su raudonu kryžiumi
Smulkesnė informacija: http://bit.ly/2E48NKB

Mitingą organizuoja aktyvių Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto rezidentų grupė bei Lietuvos Medikų Sąjūdis. Mitingo idėją palaiko ir padeda: VU SA MF Rezidentų Taryba, LSMU Studentų atstovybės Rezidentų taryba, Jaunųjų gydytojų asociacija, Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga, Jaunųjų psichiatrų asociacija, Lietuvos medicinos studentų asociacija

 

© 2006 Visos teisės saugomos.