Naujos kartos dantų pastos ir dantų šepetėliai – tai, ko seniai reikėjo jūsų dantims!

2018-06-04

Atstovas Baltijos šalims UAB „Nevelmė“ pristato naujausius produktus – naujos kartos dantų pastas ir dantų šepetėlius, kurie pasižymi išskirtiniais dantų priežiūros ypatumais.

Naujausia pasaulyje sukurta APATITE dantų pastos technologija su 7 proc. hidroksiapatitu, 5 proc. ceolitu ir eukalipto aliejumi pasižymi unikalia dantų priežiūra – mineralas ceolitas efektyviai nuvalo apnašas ir jas absorbuoja, o mineralinė medžiaga hidroksiapatitas (sudaranti 90 proc. dantų medžiagos) atstato dantų mikroįtrūkimus, dantis balina ir laminuoja.

Dantų pastoje APATITE (7 proc.) gausu hidroksiapatito ir ceolito, o tarpusavyje šios dvi medžiagos labai gerai sąveikauja, todėl greitai pastebima, kaip šviesėja dantys, gerėja jų būklė.

APATITE dantų pasta pasižymi lengvu eukalipto skoniu ir kvapu, be to, eukaliptas dezinfekuoja ir sterilizuoja dantenas, suteikia gaivų burnos kvapą, pasižymi imuninę sistemą palankiai veikiančiomis savybėmis.  

Naujos kartos dantų pasta APATITE su 4 proc. mineraline medžiaga hidroksiapatitu APATITE „Whitening“ balinančioji dantų pasta – tai galingas daugialypis balinimo poveikis pagal derinį: nusodintas kalcio karbonatas + hidroksiapatitas + kalcio vandenilio fosfatas. Šios dantų pastos saugumas ir veiksmingumas yra sertifikuoti tiek JFDA, tiek FDA.

Dantų pasta APATITE „Plaque Care“ skirta dantų apnašoms ir akmenims šalinti. Kaip visi žinome, dantų apnašos ir dantų akmenys sukelia dantenų ligas. Ši pasta ne tik šalina apnašas ir akmenis, bet ir neleidžia kauptis apnašoms dėl tetranatrio pirofosfato ir silicio dioksido junginio. Kadangi ši dantų pasta saugo ir burnos ertmę, pasižymi ilgai išliekančiu gaiviu kvapu (jos sudėtyje yra mėtų ekstrakto), ji ypač mėgiama jaunimo. Beje, Korėjos vaistinėse tai viena populiariausių dantų pastų!

Dantis puikiai valo ir saugo naujos kartos pastos APATITE „Nevvchito Plus-1“ su 12 unikalių papildomų medžiagų), dantų pasta „ESirin-X“ ypač rekomenduojama jautriems dantims prižiūrėti, o „Denta Care“ skirta dantų ligų prevencijai, profilaktikai ir apsaugai nuo dantenų kraujavimo.

APATITE dantų šepetėliai

Pirmoji pasaulyje sukurta APATITE patentuota dantų šepetėlių su dvigubais šereliais nanotechnologija: šepetėlio šereliai ištempti tūkstantį kartų, susukti tris šimtus kartų!

Šie naujosios kartos dantų šepetėliai pasižymi 99,9 proc. antibakterinėmis – antiseptinėmis savybėmis.

Minkštas dantų šepetėlis su žaliąja arbata (naujiena!) – tai naujas APATITE linijos gaminys, turintis reljefinius šerelius ir visiškai kitoks, nei įprasti dantų šepetėliai. Šių šepetėlių šerelių paviršiaus dalyje esantys mikronelygumai pašalina apnašas žymiai greičiau, nei tai padaro kiti dantų šepetėliai. APATITE Green Tea dvigubi mikrošereliai + antibakterinė sistema yra sukurti pagal vieną naujausių technologijų pasaulyje. Jie ypač veiksmingai šalina kavos, arbatos, tabako dėmes. Žaliojoje arbatoje esantis fluoras su žaliosios arbatos dalelėmis – puiki profilaktikos priemonė dantims!

Dar viena naujiena – minkštas dantų šepetėlis su auksu. Jis skirtas jautriems dantims ir dantenoms. APATITE Nano Gold dvigubi mikrošereliai + antibakterinė sistema. Unikalios šepetėlio galvutės formos dėka lengva išvalyti ir krūminius dantis, mažas erdves, be to, jie masažuoja dantenas.

Na, o minkštas dantų šepetėlis APATITE su sidabro nanodalelėmis pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Tai dantų šepetėliai su plonais švelniais dvigubais šereliais, pasižymintys puikiomis antibakterinėmis savybėmis, nes veiksmingai naijina bakterijas, esančias burnos ertmėje. Tą patvirtino Pietų Korėjoje atlikti klinikiniai tyrimai.

Naujosios kartos dantų pastų ir dantų šepetėlių galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.apatite.lt

 

 

 

 

 

© 2006 Visos teisės saugomos.