NeoStrata ir Exuviance kosmetika. Seminarai specialistams

2018-01-31

Sausio 30 dieną Vilniuje ir sausio 31 dieną Kaune vyko seminarai specialistams – gydytojams dermatologams bei grožio salonuose dirbantiems kosmetologams, kuriuose pranešimus skaitė garsios JAV kompanijos „NeoStrata“ viceprezidentė Leigh Ann Catlin bei vykdančioji direktorė Catherine Mueller.

Pirmojoje seminaro dalyje buvo pristatytos NeoStrata naujausios, pažangiausios technologijos, kuriomis remiantis gaminamos inovatyvios, efektyviai veikiančios odos priežiūros priemonės, skirtos įvairių tipų senstančiai, raustančiai, probleminei odai, linkusiai į hiperpigmentaciją, išsausėjimą, aknę.

Aukščiausios kvalifikacijos specialistės gausiai susirinkusiai auditorijai pateikė odos priežiūros priemonių su hidroksirūgštimis evoliuciją, o ypač daug dėmesio skyrė informacijai apie inovatyvių kosmetikos priemonių daugiafunkcį poveikį odai, išskirdamos atskiras NeoStrata odos priežiūros priemonių grupes ir pasiekiamus sinerginius rezultatus.

Pažymėtina tai, kad kompanija itin daug dėmesio skiria klinikiniams tyrimams, kuriais įrodyta, kad šios priemonės turi pastebimą teigiamą poveikį odai – ją atgaivina, skaistina, jaunina, tobulina visų tipų odą. Būtent dėl šių veiksnių NeoStrata priemones puikiai vertina ir pacientams rekomenduoja gydytojai dermatologai visame pasaulyje.

Kalbėdamos apie dar vienos odos priežiūros priemonių linijos – Exuviance – privalumus, pranešėjos papasakojo apie šių priemonių poveikį odai ir taip pat akcentavo, kad, naudojant šias priemones, klinikiniais tyrimais įrodytas jų poveikis mažinant senėjimo požymius – odą nusluoksniuoja, skatina ląstelių atsinaujinimą, mažina tamsias dėmes,  lygina odos toną, mažina raukšleles ir raukšles, stangrina odą, gerina kolageno būklę, stiprina apsauginį odos barjerą ir t. t.

Seminaruose buvo pristatyti beveik visi Exuviance produktai, skirti kūno priežiūrai, taip pat ir naujausi produktai - tai bioninė šveičiamoji kaukė,  atkuriamasis sausos odos kremas, stangrinamasis kūno koncentratas, detoksikuojanti molio kaukė, Age Reverse stangrinamasis priešraukšlinis serumas, AF vitamino C serumas ir kiti.

Seminaruose taip pat buvo atliekama profesionaliam naudojimui skirtų produktų demonstracija, preciziškai prisilaikant nustatytų protokolo žingsnių.

Kompanijos produktai sulaukė didžiulio specialistų susidomėjimo ir įvertinimo. NeoStrata ir Exuviance produktų galima įsigyti vaistinėse.

Virginija Grigaliūnienė

Nuotraukų galerija

 

© 2006 Visos teisės saugomos.