Sveikatos apsaugos ministerijos laikinąja kanclere paskirta O. Vitkūnienė

2017-12-15

Sveikatos apsaugos ministerijos laikinąja kanclere pradėjo dirbti Odeta Vitkūnienė, iki šiol dirbusi Slaugos koordinavimo skyriaus vedėja.

„Kanclerio pareiga ir atsakomybė yra suburti Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojus bendram komandiniam darbui, užtikrinti sklandų darbo organizavimo procesų valdymą ir kontrolę  bei padėti ministerijos vadovybei įgyvendinti sveikatos politikos tikslus racionaliai naudojant valstybės lėšas ir turtą, kad bendri sprendimai atneštų naudos Lietuvos gyventojų sveikatai ir gerovei“, –  sako O. Vitkūnienė.

O. Vitkūnienė yra įgijusi reabilitacijos ir slaugos bakalauro išsilavinimą, taip pat baigusi  viešojo administravimo magistrantūros studijas, o šiuo metu studijuoja doktorantūroje. Prieš 11 metų pradėjusi dirbti Sveikatos apsaugos ministerijoje,  O. Vitkūnienė anksčiau yra dirbusi universitetinėje ligoninėje, turi vadovavimo skyriui, darbo grupėms ir komisijoms patirties. O. Vitkūnienė tobulinosi sveikatos politikos, slaugos administracinių ir mokslinių gebėjimų srityje Lundo, Linčiopingo (Švedija), Corko (Airija), Nijmegeno, Utrechto (Olandija), Leuveno (Belgija) universitetuose.

Laikinoji kanclerė SAM yra dirbusi Pirminio lygio koordinavimo skyriaus, vėliau –  Slaugos koordinavimo skyriaus vedėja.

 

Lina Bušinskaitė-Šriubėnė
Sveikatos apsaugos ministro patarėja

Gabrielė Banaitytė
Ryšių su visuomene projektų vadovė
Sveikatos strateginės plėtros skyrius

 

© 2006 Visos teisės saugomos.