Užsienio naujienos

Pedofilijos paslaptis atskleidžiant: liga ar pasileidimas?

2018-06-25
Jau ankstesnių metų tyrimų autoriai kėlė versiją, kad pedofilijos (suaugusių vyrų seksualinio domėjimosi vaikais) priežastys gali būti susijusios su galvos smegenų struktūros ir (ar) funkcijos pokyčiais. Buvo nustatyta, kad pedofilų vyrų (PV) galvos smegenų atsakas suaktyvėja žiūrint ne tik į nuogų vaikų, bet ir vaikų veido nuotraukas. Iškelta prielaida, kad pedofilija yra susijusi su perdėtai stropiu auklėjimu, maitinimu ir aberenatine, netipiška, individo seksualine sistema. Jorge Ponseti ir bendr., norėdami patikrinti šią hipotezę, magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimu tyrė PV ir sveikų kontrolinių vyrų galvos smegenų atsaką jiems žiūrint į jauniklių ir suaugusių eksperimentinių gyvūnų (žinduolių) atvaizdus.
 
 

Europos Komisija skelbia 2018 m. Europos inovacijų diegimo rezultatų suvestinę

2018-06-18
Iš Europos Komisijos paskelbtos 2018 m. Europos inovacijų diegimo rezultatų suvestinės matyti, kad rezultatai šioje srityje toliau gerėja, tačiau reikia dėti daugiau pastangų siekiant užtikrinti didesnį Europos konkurencingumą pasaulyje.
 

Paskelbta nauja metodika, pagal kurią bus lyginama maisto produktų kokybė visoje ES

2018-06-14
Jungtinis tyrimų centras ir Europos Komisijos mokslo ir žinių tarnyba parengė bendrą metodiką, kuri nacionalinėms vartotojų apsaugoms institucijoms leis atlikti bandymus ir palyginti visoje Europos Sąjungoje panašiose pakuotėse parduodamų maisto produktų sudėtį ir savybes.
 

Europos Komisija skelbia tris Lietuvai skirtas rekomendacijas dėl ekonomikos stiprinimo

2018-05-23
Remdamasi išsamia šalies ūkio analize, o taip pat įvertinusi Lietuvos nacionalines reformų bei stabilumo programas, šiandien Europos Komisija pereina prie kito 2018 m. Europos semestro etapo – pateikia tris Lietuvai skirtas rekomendacijas. Rekomendacijos šiandien skelbiamos ir kitoms ES valstybėms narėms.
 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.