Toksoplazmozė yra viena iš užkrečiamųjų ligų, kuri ypač pavojinga nėščiosioms. Pasak Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) gydytojos epidemiologės Aušros Bartulienės, toksoplazmozė pavojinga nėščiosioms, nes per placentą nuo užsikrėtusios motinos gali užkrėsti vaisius ir dėl to gali išsivystyti įgimta toksoplazmozė.

Vaizdo konferencija DERMATOLOGIJOS AKTUALIJOS (2020 m. liepos 2 d.)

Kada: 2020 m. liepos 2 d.
Kur:  
Organizatorius: Klinikinės medicinos ir farmacijos draugija


Konferencijos aprašymas

 

Dėmesio! Nemokama registracija jau sustabdyta, bet dar likę mokamų kodų. Jei pageidaujate įsigyti mokamą konferencijos dalyvio kodą, į UAB „Medicinos spaudos namai“ sąskaitą LT82 7044 0600 0349 7800 perveskite 10 Eur., mokėjimo paskirtyje nurodykite konferencijos datą ir el. pašto adresą, į kurį bus atsiųstas prisijungimo kodas.

Vaizdo konferencija

 

DERMATOLOGIJOS AKTUALIJOS

 

2020 m. liepos mėn. 2 diena, 16 val.

 

Vaizdo konferencijos transliacija https://renginiai.puslapiai.lt/dermatologijosaktualijos/ , prisijungus tik registruotiems vartotojams*  

 

 

15:00 – 16:00 Dalyvių registracija, prisijungimo testavimas.

 

16:00 – 16:25 Sunkios psoriazės gydymas. Prof. S. Valiukevičienė

16:25 – 16:50 Atopinio dermatito problematika. Gydymo naujienos. Doc. V. Kučinskienė

16:50 –17:15 Plokščialąstelinio odos vėžio paplitimas, diagnostikos ir gydymo patirtis Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Dr. J. Česienė

17:15 – 17:40 Nagų grybelio sukeliamos problemos. Gydymo galimybės. gyd. A.Petkevičius

17:40 – 18:20 Žinių įsisavinimo klausimynas. 

 

Vaizdo konferencija skirta visų specialybių gydytojams.

Visiems konferencijos dalyviams bus išduoti 3 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Organizatorius - Klinikinės medicinos ir farmacijos draugija.

 

Registruotis www.emedicina.lt iki birželio mėn. 30 dienos 15 val. imtinai. Užsipildžius registracijai, organizatorius gali sustabdyti registraciją anksčiau laiko.

*Registruojantis interneto svetainėje prašome LIETUVIŠKOMIS raidėmis (duomenys automatiškai bus įrašyti į dalyvio pažymėjimą) nurodyti dalyvio vardą, pavardę, specialybę, darbovietės pavadinimą.

Atidžiai parašykite tikslų savo elektroninio pašto adresą, į kurį bus atsiųsti prisijungimo vardas (Username) ir slaptažodis (My Password).

 Registracijos kodai (prisijungimo vardas (Username) ir slaptažodis (My Password)) užsiregistravusiems bus atsiųsti 07 01  dieną, priminimas – 07 02 iki 13 val.

 

 

Išsamesnė informacija el. paštu: konferencija@emedicina.lt,  tel. +370 618 87321.

 

*Svarbu! Atmintinė vaizdo konferencijos dalyviui:

-          konferencija skirta gydytojui.

-          kiekvienam užsiregistravusiajam į konferenciją dalyviui bus išsiųstas unikalus prisijungimo vardas ir slaptažodis, jungiantis prie https://renginiai.puslapiai.lt/dermatologijosaktualijos/

-          Su vienu kodu gali prisijungti tik vienas dalyvis!

-          Rekomenduojame naudoti Google Chrome arba Mozilla Firefox naršyklę. Naršyklė su HTML5 ir H.264 vaizdo kodavimo standarto palaikymu.

-          Kilus prisijungimo klausimų, prašome susisiekti + 370 618 87 321, konferencija@emedicina.lt

 

Kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas bus išduotas tik konferencijos dieną prisijungusiems unikaliu kodu prie vaizdo konferencijos transliacijos bei išsiųstas elektroniniu paštu per 30 dienų pasibaigus renginiui.

 

© 2006 Visos teisės saugomos.