Savaitės interviu

Gruodžio 7 dieną Klaipėdoje - konferencija gydytojams ir slaugytojams!

2017-11-23
Informuojame, kad jau greitai, gruodžio 7 dieną, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje vyks konferencija, skirta visų specialybių gydytojams ir slaugytojams. Į konferenciją galite registruotis emedicina.lt internetinėje svetainėje. Primename, kad registruojantis internetu būtina nurodyti tikslų elektroninio pašto adresą, nes priešingu atveju negausite patvirtinimo į šį paštą (būsite užregistruoti, tačiau nesant patvirtinimo kils neaiškumų ir be reikalo gaišite laiką aiškindamiesi, ar tikrai esate užregistruoti). Platesnė informacija ir konferencijos programa pateikiama žemiau. Laukiame atvykstant!
 

Lapkričio 23 dieną Kaune - konferencija visų specialybių gydytojams!

2017-11-17
Gerbiami gydytojai, lapkričio 23 dieną Kaune vyks konferencija visų specialybių gydytojams. Kviečiame aktyviai dalyvauti. Į konferenciją galima registruotis emedicina.lt internetiniame puslapyje. Visa informacija ir konferencijos programa pateikiama žemiau.
 

Lapkričio 17 dieną Kaune – nemokama konferencija farmacijos specialistams! Atnaujinta programa!

2017-10-23
Farmacijos specialistai dar gyvena Vilniuje vykusios konferencijos prisiminimais, o mes jau skubame pranešti apie respublikinę konferenciją Kaune. Kaip ir kasmet, rudenį konferencijos rengiamos Vilniuje ir laikinojoje sostinėje. Kaune tokia konferencija vyks lapkričio 17 dieną. Aktualius pranešimus skaitys Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Farmacijos departamento direktorė Gita Krukienė, UAB „Orion“ Verslo klientų padalinio vadovas Aurelijus Rimkus, Valstybinės ligonių kasos Vaistų kompensavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Irma Medžiaušaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) direktorius Kęstutis Šetkus bei IMS Healt Lietuva verslo vystymo vadovas Baltijos šalims Edgaras Narkevičius.
 

Išleistas naujas žurnalo „Farmacija ir laikas“ numeris

2017-10-14
Dalinamės džiugia naujiena – jau išleistas naujas „Farmacijos ir laiko“ numeris. Šiame numeryje rasite publikacijas apie naująjį Kompensuojamųjų vaistų kainyną, vaistų kainų pokyčius bei pacientų vertinimus; interviu su Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininku A. Černiausku rašoma apie pokyčius Darbo kodekse, kurie palietė sveikatos priežiūros specialistus, tarp jų ir farmacininkus. Daug vietos šiame numeryje skirta pediatrijai – rašoma apie dažniausias vaikų ligas ir naujausius jų gydymo metodus, informuojama apie šiam laikotarpiui būdingiausius susirgimus ir efektyviausią pagalbą mažiesiems pacientams. Rubrikos „Kitu kampu“ svečias šįkart – bitininkas A. Pečiulis, o apie sveikatą ir jos saugojimą atvirauja Europos Komisaras Vytenis Povilas Andriukaitis. Su visomis žurnalo publikacijomis galite susipažinti žurnalų skiltyje, pasirinkę šio žurnalo šeštąjį numerį.
 

Jau šį penktadienį Vilniuje – konferencija farmacijos specialistams! Partnerių dėka dalyvavimas nemokamas!

2017-09-29
Šalies farmacijos specialistams – gera žinia: spalio 13 dieną Vilniuje, „Karolinos“ konferencijų centre, rengiama konferencija „Farmacijos aktualijos. 2017 m. ruduo“. Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos profsąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas (apie naujajame Darbo kodekse esančius pokyčius, kurie liečia farmacijos specialistų darbą ir poilsį); pranešimą apie vykdomą farmacijos politiką ir jos ateities gaires skaitys SAM Farmacijos departamento direktorė Gita Krukienė; aktualias temas gvildens VVKT Inspektavimo skyriaus specialistė Ilona Ivanovienė, o savo įžvalgas apie šiandienę farmacijos politiką pateiks Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Antanas Matulas. Be šių pranešimų, programoje numatyti ir farmacinės rūpybos moduliai kardiologijos, gastroenterologijos, skausmo medicinos, pulmonologijos bei homeopatijos temomis. Konferencijos programa ir platesnė informacija nurodyta žemiau.
 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.