Išleistas naujas „Farmacijos ir laiko“ žurnalo numeris

2018-08-07

Informuojame, kad jau išleistas naujas „Farmacijos ir laiko“ žurnalo numeris. Jame publikuojami straipsniai įvairia tematika: pristatomas LSMU Farmacijos fakultetas, kintančiam farmacijos sektoriui ruošiantis naujos kartos specialistus; sveikatos apsaugos viceministrė Kristina Garuolienė pasakoja apie naująją sveikatos strategiją ir vaistų politiką; Valstybinės ligonių kasos Vaistų kompensavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Irma Medžiaušaitė informuoja apie vaistų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo ir kainodaros pakeitimus 2018 metais, ir kt.

Taip pat skaitykite publikacijas apie alergiją metalams, sauskelnių dermatitą ir jo gydymą, maisto papildų su kolagenu bei žuvies taukų  poveikį odai, mikroelementų svarbą kasdienei paciento savijautai ir atokiosioms baigtims, ir t. t.

Šįkart rubrikos „Kitu kampu“ svečias – „Eurovaistinėje“ dirbantis libanietis Omar Haffar, o „Sveikatos interviu“ apie sveiką gyvenseną ir ne tik kalbamės su aktyviąja kauniete Joana Bartaškiene.

Primename, kad žurnalą galima užsiprenumeruoti arba įsigyti redakcijoje Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. 7. Tel. 837 22 10 49.  

Komentarai

Vardas: El. paštas:

Įveskite patvirtinimo kodą:

Atnaujini kodą

 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.