IŠLEISTAS NAUJAS ŽURNALO „FARMACIJA IR LAIKAS“ NUMERIS

2017-06-27

Šio žurnalo numerio tema – dermatologija. Skaitykite interviu su profesore Jurga Bernatoniene apie kosmetikos priemonių saugumą, susipažinkite su naujausia informacija apie pūlingą hidradenitą ir jo gydymą, apie odos pokyčius sergant cukriniu diabetu, apie melanomą ir jos gydymą, ir kt.

„Aktualijų“ rubrikoje skaitykite publikacijas  „Farmacijos įstatymo pataisos dėl slaptų pirkimų  vaistinėse įteisinimo jau finišavo“, „Du didieji vaistinių tinklai – prekeivių rankose?“, „Vaistų kainos ir efektyvumo santykis. Ar tikrai jis – paciento sveikatos naudai?“.                   

Specialisto komentaras šįkart – apie lėtinį venų nepakankamumą, o vaistininko praktikos temos – patarimai, komplektuojant kelionių vaistinėlę bei faktai, kuriuos būtina žinoti apie etinius ir generinius vaistus. Rubrikos „Kitu kampu“ viešnia šiame numeryje – vaistinėje užaugusi, šiuo metu Kalifornijoje gyvenanti dizainerė, kauniečių vaistininkų dukra Inga Tarėlaitė, o apie sveikatos tausojimą patarimais dalinasi legendinė aktorė, ką tik garbingą jubiliejų atšventusi kaunietė Regina Marija Varnaitė - Eidukaitienė.

emedicina.lt inf.

Komentarai

Vardas: El. paštas:

Įveskite patvirtinimo kodą:

Atnaujini kodą

 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.