IŠLEISTAS NAUJAS ŽURNALO „FARMACIJA IR LAIKAS“ NUMERIS

2017-08-07

Primename, kad liepos pradžioje išleistas naujas žurnalo „Farmacija ir laikas“ numeris. Šįkart aktualiame interviu - Didžiosios Britanijos mokslininko onkologo Roberto Thomo įžvalgos, ką reikia žinoti, teikiant pagalbą onkologiniams ligoniams, naudinga ir svarbi informacija apie svarbius veiksnius, siekiant optimaliai pagerinti tokių pacientų savijautą, apie maisto papildų ir vitaminų poveikį tokiems ligoniams ir kt; aktualijų rubrikoje publikuojamas išsamus straipsnis, kuriame ES Vaistininkų grupės Generalinė sekretorė Jūratė Švarcaitė kalba apie pasaulinės farmacijos politikos tendencijas ir kryptis per visuomenės prizmę; perskaitę interviu su Lietuvos vaistinių asociacijos valdybos pirmininke Kristina Nemaniūte - Gage sužinosite, kokie „istoriniai pasikeitimai“ vyksta vaistinių rinkoje; ekonomistas Gitanas Nausėda informuoja apie Lietuvos ir pasaulio ekonomikos prognozes ir... farmacijos specialistų atlyginimų dydį, lyginant su kitų sveikatos priežiūros specialistų atlyginimais, ir t. t.

Žurnale taip pat rasite straipsnių  apie alerginio rinito gydymą, vėžinio skausmo suvaldymo galimybes, kraujagyslių sistemos ligas ir jų gydymą.

Rubrikos „Kitu kampu“ svečias - Didžiojoje Britanijoje vitaminų gamybos verslo ėmęsis buvęs garsių žmonių fotografas Tomas Juškaitis, o sveikatos interviu pakalbinome Kalifornijoje (JAV) šiuo metu gyvenančią ir dirbančią veterinarijos gydytoją Joaną Griciūtę.

Pateikiame žurnalo straipsnių turinį:

Aktualusis interviu

Vaistininkas – onkologinio paciento patarėjas       

Tiesa apie kontracepciją. Ar tikrai ją žinome?        

 

Aktualijos

Europos Sąjungos Vaistininkų grupės Generalinė sekretorė Jūratė Švarcaitė: „Kartais susidaro įspūdis, kad bandoma išrasti jau išrastą dviratį...“ 

Lietuvos vaistinių asociacijos valdybos pirmininkė Kristina Nemaniūtė-Gagė: „Vaistinių rinkoje vyksta istoriniai pasikeitimai!“   

Ekonomistas Gitanas Nausėda: apie Lietuvos ir pasaulio ekonomikos prognozes ir... farmacijos specialistų atlyginimus 

 

Vaistinių reitingai – Higėjos taurėmis 

 

Ligų diagnostika ir algoritmai

Įrodymais grįstos klinikinės praktinės

alerginio rinito gairės     

Vėžinio skausmo proveržis                 

 

Vaistai ir ligos

Simetikonas – ūmaus viduriavimo sukeltiems simptomams mažinti              

Grėsmingai jaunėjančios kraujagyslių sistemos ligos: natokinazės reikšmė  

 

Kitu kampu

Tomo Juškaičio profesiniai viražai: nuo garsių žmonių fotografo iki… vitaminų gamintojo!                  

 

Sveikatos interviu

Laukinei gamtai save pašventusi veterinarijos gydytoja Joana Griciūtė nesaugiausiai (sveikatos atžvilgiu) jaučiasi... Amerikoje!       

 

Istorijos palėpė

Lietuvos medicinos ištakos: pirmieji gydytojai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje        

 

Farmacijos teisė                   

 

emedicina.lt inf.

Komentarai

Vardas: El. paštas:

Įveskite patvirtinimo kodą:

Atnaujini kodą

 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.