Inovatyvioji kosmetika: atradę NeoStrata, pergudrausite laiką!

2018-08-20

Virginija Grigaliūnienė

Vilniuje ir Kaune vyko amerikiečių dermatologijos specialistų sukurtos NeoStrata ir Exuviance seminarai. Šios dermatologinės kosmetikos priemonių bei pagrindinių veikliųjų medžiagų subtilybes odos specialistams atskleidė „Neostrata“ kompanijos viceprezidentė Leigh Ann Catlin ir vykdančioji direktorė Catherine Mueller.  

 

Sveika ir jaunatviška oda – geros savijautos pagrindas

Garbios viešnios akcentavo pagrindinę, svarbiausią moderniajai dermatologijai priskiriamų „NeoStrata“ kompanijos gaminamų kosmetikos priemonių paskirtį. O ji labai paprasta: kuo ilgiau išsaugoti sveiką ir jaunatvišką odą, stabdyti jos senėjimo procesus.

„Mūsų savijauta dažnai siejama su odos būkle: kaip atrodo mūsų oda, taip ir jaučiamės, – pabrėžė ponia Leigh Ann Catlin. – Odai, o kartu ir išvaizdai, gali pakenkti daug žalingų veiksnių. Tai ir saulės spindulių sukelti odos pažeidimai, ir susiformuojantys spuogai, įvairūs liekamieji randai, ir su amžiumi atsiradę odos pakitimai – pigmentinės dėmės, keratomos, raukšlės“.

Anot dermatologijos specialistės, viršutinio odos sluoksnio šalinimas, arba pilingas, yra vienas iš veiksmingiausių būdų, padedančių kovoti su anksčiau paminėtomis odos problemomis.

Pilingo pagalba esą yra kontroliuojamas paviršinių odos ląstelių pašalinimas specialiu tirpalu. Pašalinus pažeistą viršutinį odos sluoksnį, atidengiama sveika oda. Tokiu būdu stimuliuojamas odos atsinaujinimas (regeneracija), gerinama odos išvaizda, šalinami odos trūkumai. Galutinis rezultatas – sveikesnė, skaistesnė, lygesnė, stangresnė ir pastebimai jaunesnė oda!

 

Glikolio rūgšties pilingas – „pietų pertraukos procedūra“

„NeoStrata“ kompanijos viceprezidentė Leigh Ann Catlin ir vykdančioji direktorė Catherine Mueller plačiau papasakojo apie pažangią odos priežiūros priemonę – glikolio rūgšties pilingą. Anot pranešėjų, „NeoStrata“ dermatologijos specialistai dr. E. J. Van Scottas ir dr. R. J. Yu pirmieji sukūrė ir pasiūlė odos priežiūros specialistams lanksčią cheminio šveitimo glikolio rūgštimi pilingo sistemą, veiksmingai prisitaikančią prie kiekvieno kliento odos tipo, būklės ir poreikio. Tai esą yra saugi alternatyva giliems, agresyviems odos atnaujinimo būdams, kaip antai TCA, šveitimui fenolio rūgštimi.

NeoStrata pilingo tirpalas užtikrina laipsnišką rūgšties patekimą į odą ir sumažina sudirginimo potencialą, neprarandant veiksmingumo. Tokiu būdu oda po procedūros beveik neturi sudirginimo požymių ir klientas gali grįžti prie įprastų darbų.

„Dėl to glikolio rūgšties pilingas dar vadinamas „pietų pertraukos procedūra“, – akcentavo inovatyvius dermatologijos produktus gaminančios kompanijos atstovės.

 

Pagalba ne tik odos paviršiui, bet ir gilesniems sluoksniams

Seminaro dalyviai daug sužinojo apie alfa hidroksirūgščių (AHR) gydomąjį poveikį odai.

„Alfa hidroksirūgštys veikia ne tik odos paviršių, šalindamos negyvų ląstelių sluoksnį, bet ir gilesnius odos sluoksnius: normalizuoja ląstelių atsinaujinimą, gerina odos tekstūrą, išvalo poras, mažina randus ir aknės spuogus, naikina odos šiurkštumą ir sausumą, normalizuoja pigmentaciją, suvienodina odos spalvą“, – pažangios kosmetikos privalumus vardijo dermatologijos specialistės, pabrėždamos, jog dermoje AHR padeda gamintis kolagenui ir odos palaikomajai matricai (tarpląstelinei medžiagai), todėl oda atrodo putlesnė, stangresnė ir jaunatviškesnė.

Plačiau apie tai skaitykite „Farmacija ir laikas“ 2018 Nr. 2

 

© 2006 Visos teisės saugomos.