Kaune atidarytoje naujos koncepcijos vaistinėje – 4 kilometrų eilė grožio prekių

2018-01-16

Laikas, kai vaistinėse būdavo parduodami tik vaistiniai preparatai, maisto papildai ar vitaminai – jau praeitis. Šiandien vis dažniau žmonės čia užsuka norėdami įsigyti grožio puoselėjimo priemonių. Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ Kaune atidarė naujos koncepcijos vaistinę, kurios išskirtinumas – itin platus grožio prekių asortimentas.

„Sulaukėme didelio pirkėjų susidomėjimo dekoratyvine kosmetika, parfumerija – tais prekiniais ženklais, kuriuos į rinką įsivedėme praėjusių metų pabaigoje. Atsižvelgiant į gerus atsiliepimus, nusprendėme pasiūlyti dar didesnį grožio prekių asortimentą. Jei visas grožio puoselėjimui skirtas priemones, esančias šioje vaistinėje, sustatytume į vieną eilę, tai susidarytų daugiau nei 4 kilometrų eilė“, – sako vaistinių tinklo generalinė direktorė Aušra Budrikienė.

Kaune atidaryta vaistinė bus didžiausia „Camelia“ tinklo vaistinė, kurios plotas siekia 200 kv. metrų. Čia bus galima įsigyti daugiau nei 4000 įvairiausių grožio priemonių, bus prekiaujama daugiau nei 100 prekinių ženklų priemonėmis.

Kai kuriais pripažintais prekiniais ženklais, tokiais, kaip, pavyzdžiui, „Ingrid“, „PFC“, Mincer Pharma“ „Wibo“, „Pierre Rene“ bus prekiaujama išskirtinai tik „Camelia“ vaistinėse.

Naujos koncepcijos vaistinėse grožio klausimais konsultuos patyrę grožio konsultantai, kurių mokymams vaistinių tinklas skyrė daug dėmesio ir investicijų. Konsultantai galės padėti renkantis tiek odos priežiūros, tiek dekoratyvinės kosmetikos priemones, pakonsultuoti makiažo klausimais.

Vaistinių tinklas  „Camelia“ per šiuos metus planuoja atidaryti per penkiasdešimt naujos koncepcijos vaistinių visoje Lietuvoje.

Naujos koncepcijos vaistinės atidarymo renginio metu buvo ne tik išbandomos įvairios grožio priemonės, teikiamos grožio paslaugos, bet ir vyko moteriška diskusija apie išorinio ir vidinio grožio sintezę, šiuolaikinės moters vaidmenis visuomenėje, kurią vedė radijo ir TV laidų vedėja Livija Gradauskienė. Ji atkreipė dėmesį į tai, kad Lietuvos moterys – labai gražios ir pastaruoju metu stengiasi skirti dėmesio sau, o ne tik kitiems. „Anksčiau moterims labiausiai rūpėjo vaikai, darbai, daržai, ūkis... viskas, išskyrus jas pačias. Džiugu, kad tai keičiasi, nes tai lemia moters nuotaiką, pasitikėjimą savimi. Kuo šeimos moters nuotaika yra geresnė, tuo visai šeimai yra geriau. Juk net yra sakoma, kad laiminga moteris – laimingas gyvenimas“, – pastebi L. Gradauskienė.

Sigita Šeštokaitė - Puvačiauskienė

Nuotraukų galerija

 

© 2006 Visos teisės saugomos.