Siekiant pagerinti greitosios medicinos pagalbos (GMP) paslaugų kokybę ir prieinamumą Lietuvos gyventojams bei sudaryti geresnes darbo sąlygas GMP darbuotojams, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga siūlo, kaip būtų galima koreguoti GMP paslaugų organizavimą visoje Lietuvoje. Tuo tikslu suinteresuotos grupės ir visuomenė kviečiami viešai diskusijai, siekiant tartis ir ieškoti geriausių sprendimų.

Vasario 28 dieną Kaune - respublikinė konferencija farmacijos specialistams

2020-02-07

Mieli vaistininkai, mieli vaistininko padėjėjai farmakotechnikai! Jau greitai - respublikinė konferencija Kaune. Pranešimus skaitys sveikatos apsaugos viceministrė dr. Kristina Garuolienė, VVKT viršininkas Gytis Andrulionis, MRU prof. dr. Danielius Serapinas, kiti garbūs svečiai. Bus daug teminių pranešimų - apie naujos kartos probiotikus, astmos gydymo naujienas, diabeto valdymą, efektyvų su skrandžio rūgštingumu susijusių ligų gydymą, širdies ir kraujagyslių ligomis sergančių pacientų stebėseną ir kt. 

Į konferenciją jau galite nemokamai registruotis LSMU FF FPS centre el. paštu fps@lsmuni.lt arba telefonu 8(37) 328 303.

Primename, kad nemokamų vietų skaičius yra ribotas, todėl siūlome nedelsti.

Konferencijos organizatoriai

 

© 2006 Visos teisės saugomos.