Šiuo metu vienas pagrindinių pasaulio farmacijos kompanijų uždavinių – kuo greičiau sukurti vaistą nuo koronaviruso infekcijos. Kol jo dar neturime, daugelyje pasaulio šalių taikoma praktika koronaviruso infekciją gydyti vaistais Lopinaviru/Ritonaviru ir Hidroksichlorokvinu. Kol kas šių vaistų Lietuvoje yra užtektinai, nuolat ieškoma kanalų, kur jų gauti daugiau.

Duris atverianti moderni SPA erdvė verslo parke „Aušra“ – kauniečiams ir miesto svečiams

2020-01-29

Nuo vasario 1 dienos kokybiško poilsio pasiilgusių lankytojų lauks moderni SPA poilsio oazė su baseinu Kauno centre įsikūrusiame „Aušros“ verslo parke. Atidarymo proga čia lankėsi ir sėkmingos veiklos palinkėjo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

„Svarbiausia priežastis, kodėl tokiu projektu (tai yra modernios poilsio erdvės verslo parke įkūrimu – mūsų past.)  susidomėjo investuotojai – strategiškai puiki vieta ir siekis suteikti kuo daugiau patogumų verslo parko darbuotojams bei visiems kauniečiams ir miesto svečiams, - pabrėžė investuotojų atstovas, UAB „Polonezas“ vadovas Kęstutis Sprogis. – Tam nemažai įtakos turėjo ir gražus pavyzdys – iškili asmenybė Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus, kuris, kaip visi žinome, ir sulaukęs garbaus amžiaus puikiai jaučiasi, ir taip pat kaip visi žinome – visą gyvenimą daug laiko praleido ir iki šiol praleidžia baseine... Matydami puikią Jo Ekscelencijos savijautą ir fizinę būklę, neabejojame, kad prie to prisidėjo jo aktyvumas, ir būtent – nuolatinis lankymasis baseine. Tai tarsi patvirtina, kad baseinas ir kiti SPA malonumai yra labai reikalingi gerai sveikatai ir savijautai kuo ilgiau išlaikyti“.

Dar viena priežastis, esą paskatinusi imtis tokios iniciatyvos, buvo noras praturtinti kauniečių laisvalaikį, suteikiant jiems daugiau patogumo, pavyzdžiui, padedant išvengti kelionių į Birštono ar Druskininkų SPA centrus,  taigi kartu ir prisidedant prie ekologijos, aplinkos saugojimo, kuomet sudeginama mažiau kuro... Kai viskas vietoje, ir galbūt visai netoli namų ar darbovietės (o verslo parko darbuotojams – toje pačioje erdvėje!) – kas gali būti patogiau!

SPA centro direktorė Dalia Paulauskienė akcentavo, jog lankytojų antplūdžiui pasiruošęs ne vien puikus baseinas, bet ir moderni poilsio oazė – jakuzzi vonios su keturiomis įlankomis, kuriose paeiliui praleidus vos po kelias minutes, galima išsimasažuoti visą kūną; vertikaliosios vonios, kurios ypač tinka kenčiantiems nuo stuburo skausmų; taip pat įvairių rūšių pirtys – garinė, sauna ir lietuviška (sauna su garu).

Anot direktorės, tai išties unikali galimybė per trumpą laiką puikiai, kokybiškai pailsėti.

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis prisipažino jaučiantis pavydą verslo parke įsikūrusių įmonių darbuotojams, kuriems visi malonumai pasiekiami ranka, nes įmonių vadovai pasirūpino darbuotojų kokybišku poilsiu, o visiems miestiečiams bei Kauno svečiams, atvyksiantiems poilsio oazėje atgauti jėgų, palinkėjo puikaus laiko.

emedicina.lt inf.

 

 

 

 

 

Nuotraukų galerija

 

© 2006 Visos teisės saugomos.