Pradėjo veikti nauja ligonių kasų interneto svetainė www.ligoniukasa.lrv.lt, kurioje lankytojams pateikiama išsami informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą ir visus su juo susijusius klausimus. Svetainė veikia portale „Mano Vyriausybė“.

Gera žinia: Kauno regiono gydymo įstaigose ketvirtą kartą mažinimas covid lovų skaičius

2021-02-12

Atsižvelgiant į gerėjančią COVID-19 infekcijos epidemiologinę situaciją Kauno regione, mažėjantį atvykstančių pacientų skaičių ir stacionaro lovų užimtumo rodiklį, nuo vasario 15 d., pirmadienio, mažinamas covid lovų skaičius. Tai jau ketvirtas lovų skaičiaus mažinimo etapas Kauno regione. Iš viso nuo kitos savaitės naikinama 31 lova, skirta gydyti COVID-19 pacientus.

Nuo ateinančio pirmadienio naikinama 10 lovų su deguonies tiekimu ir 1 reanimacijos ir intensyviosios terapijos lova su DPV galimybe Vilkaviškio ligoninėje. Nuo ketvirtadienio, vasario 18 d., mažinama 20 lovų su deguonies tiekimu Marijampolės ligoninėje ir jų čia liks 50.

Atlaisvintos lovos toliau bus naudojamos kitų pacientų gydymui. Tikimasi, kad tai pagerins sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą Kauno regiono ligoninėse pacientams, nesergantiems COVID-19 liga.

Iš viso Kauno regione nuo kitos savaitės lieka 390 covid lovų su deguonies tiekimu ir 60 reanimacijos ir intensyviosios terapijos lovų su DPV galimybe. Po ketvirtojo lovų mažinimo etapo iš viso Kauno regiono ligoninėse bus sumažinta 140 covid lovų. 

Tolesnis lovų skaičiaus mažinimas priklausys nuo epidemiologinės situacijos ir nuo atvykstančių bei išvykstančių pacientų srauto. ​

 

Kauno klinikų informacija

freepik.com nuotrauka

 

© 2006 Visos teisės saugomos.