ULAC: toksoplazmozė – žmonių ir gyvūnų parazitinė liga, kurią sukelia parazitiniai pirmuonys – toksoplazmos, kuriomis dauguma susirgusiųjų užsikrečia valgydami nepakankamai termiškai (iki 60°C temperatūros) apdorotą ar žalią mėsą, dalis – maistui vartodami užkrėstą vandenį, nevirintą pieną, valgydami neplautas daržoves, vaisius, uogas, per užterštas rankas ar kitus daiktus.

Iškankino karantinas? Atsiveriantis teatras kviečia pasisemti gerų emocijų!

2021-04-26

Puiki naujiena: Nacionalinis Kauno dramos teatras atsiveria padėka medicinos darbuotojams balandžio 29-ąją 18 val. komedija „Aš -Moljeras“. Skiepų ir visuomenei dirbančių medikų dėka galima saugiai susitikti su žiūrovais.

Geros ir emocijos ir dėmesingumas – tai, ko dabar mums reikia labiausiai, o komedijos sukeltas juokas, kaip teigė komedijos meistras Moljeras, yra geriausias vaistas!

Taigi, trumpai apie spektaklį „Aš -Moljeras“. Šio spektaklio režisierė, dramaturgė ir aktorė Inesa Paliulytė šmaikščiai perrašė 300 metų gyvuojančią Moljero komediją „Tariamas ligonis“, pagrindinį vaidmenį patikėdama, kaip ir dera, pačiam Moljerui. „Aš – Moljeras“ – spektaklis, kupinas žavių klounados elementų, čia karaliauja prancūziškas farsas, pastoralė, net operete. Kerinti muzika, aktorinė improvizacija, šmaikščios situacijos ir intrigos neleis atsikvėpti nei akimirkai. Paslaptinga ir trapi aktoriaus prigimtis čia atsiskleidžia netikėtu rakursu kaip pažadas viską nugalinčiai kūrybai ir meno triumfui. Tai gyvas, energingas pasakojimas apie kvailumą ir veidmainystę, meilę ir drąsą. Didysis “teatro ligonis” Moljeras miršta scenoje, vaidindamas savo paties kūrinį. Moljeras mirė – tegyvuoja Moljeras!

2 dalių spektaklis Bilietai: ČIA

 

 

Scenografijos ir kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė

Kompozitorius – Raigardas Tautkus

Choreografė – Marija Baranauskaitė

Vaidina: Kęstutis Povilaitis, Martyna Gedvilaitė, Inesa Paliulytė, Karolina Elžbieta Mikolajūnaitė, Arnas Ašmonas, Andrius Gaučas, Nijolė Lepeškaitė, Ugnė Žirgulė, Egidijus Stancikas, Gintautas Bejeris, Henrikas Savickis, Arūnas Stanionis bei teatro mokyklėlės „Mano teatras“ auklėtinės Greta Dobožinskaitė, Austėja Vikonytė, Luiza Aarflot.

 

D. Stankevičiaus nuotraukos

 

Nuotraukų galerija

 

© 2006 Visos teisės saugomos.