Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC), remiantis Europos ligų prevencijos ir kontrolės (ELPKC) centro duomenimis, informuoja, kad Prancūzijoje (Var departamente, Hyères mieste) užregistruotas vietinis Zikos virusinės infekcijos atvejis. Siekiant išsiaiškinti užsikrėtimo aplinkybes šiuo metu šalyje vykdomi detalesni tyrimai.

Kauno klinikinės ligoninės vadovo konkursą laimėjo prof. A. Naudžiūnas

2019-05-14

Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, jog Kauno klinikinės ligoninės vadovo konkursą laimėjo prof. Albinas Naudžiūnas, kuris iki šiol laikinai eina šios gydymo įstaigos direktoriaus pareigas.

Prof. A. Naudžiūnas anksčiau ėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikų direktoriaus medicinai ir slaugai pareigas, taip pat dirbo Vidaus ligų klinikos vadovu. Jis dėsto studentams medicininę diagnostiką, yra vidaus ligų rezidentūros vadovas.
 
Prof. A. Naudžiūnas aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje: yra Europos Respiratologų draugijos narys, Lietuvos ir Europos medicinos mokslo žurnalų redakcinių kolegijų narys ir recenzentas.

Artimiausiu metu bus kreiptasi į specialiąsias tarnybas, kad šios pateiktų informaciją apie laimėtoją. Tik gavus informaciją, patvirtinančią jo patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas, bus priimtas sprendimas dėl A.Naudžiūno skyrimo vadovauti Kauno klinikinei ligoninei.
 

emedicina.lt inf.

Nuotraukoje - prof. A. Naudžiūnas

 

© 2006 Visos teisės saugomos.