Pernai kovai su Parkinsono liga išleista 4,8 mln. eurų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF), praneša Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK). Tai – 14 proc. daugiau nei 2017 m., kai buvo panaudota per 4,17 mln. eurų.

Konkursai į SAM įstaigų vadovų postus

2019-02-06

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad baigėsi vienas iš konkurso etapų, norintiems užimti vadovų pareigas keturiose SAM pavaldžiose įstaigose – dokumentų pateikimas.

Taigi norą vadovauti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai išreiškė 3 pretendentai, Valstybinei ligonių kasai – 5, Radiacinės saugos centrui – 5, o Ekstremalių situacijų centrui – 4 pretendentai.

Primename, kad vadovaujantis konkursų organizavimo tvarka šių konkursų komisijos darbe stebėtojo teisėmis taip pat gali dalyvauti kiti visuomenės atstovai. Prašymą stebėtojo teisėmis dalyvauti konkurse ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki konkurso pradžios turi pateikti elektroniniu paštu ministerija@sam.lt.

Šiuo metu taip pat vyksta dokumentų priėmimas į Respublikinio priklausomybės ligų centro, Klaipėdos jūrininkų ligoninės, Respublikinės Klaipėdos ligoninės ir  Respublikinės Kauno ligoninės konkursus direktoriaus pareigoms užimti.

 

SAM Spaudos tarnyba

 

© 2006 Visos teisės saugomos.