Pradėjo veikti nauja ligonių kasų interneto svetainė www.ligoniukasa.lrv.lt, kurioje lankytojams pateikiama išsami informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą ir visus su juo susijusius klausimus. Svetainė veikia portale „Mano Vyriausybė“.

MEDo medikams: Lietuvos sveikatos priežiūros specialistams ir jų artimiesiems prieinamų paslaugų tinklas!

2021-02-10

Kiekvienas sveikatos priežiūros specialistas supranta – paciento gerovė yra pirmoje vietoje. Su sveikata dirbantys specialistai dažnai pamiršta, jog būtina pasirūpinti ir savimi, savo emocine sveikata – tai ypač svarbu tampa dabar, kai kasdien susiduriame su didžiule įtampa, visame pasaulyje nenumaldomai plintant COVID-19 infekcijai.

Į stiprius stresinius išgyvenimus, kaip ši pandemija, kiekvienas reaguojame skirtingai: gali sutrikti miegas, padidėti nerimas, įtampa, irzlumas, suintensyvėti liūdesys, bejėgiškumo ir kaltės jausmai, baimė susirgti ar užkrėsti kitus.

Pokalbis su profesionaliu psichologu ar psichoterapeutu gali palengvinti šią būseną.

Mūsų vizija – visiems Lietuvos medikams ir vaistininkams prieinamos nemokamos, konfidencialios ir operatyvios nuotolinės emocinės ir psichologinės pagalbos tinklas.

Neabejojame, kad medikų darbe patiriama įtampa paveikia ir jų asmeninį gyvenimą, todėl šią pagalbą siūlome ir tiems, kurie būna šalia medikų ar šiuo metu dėl izoliacijos būti negali – medikų artimiesiems ar vaikams.

Pandemijos metu nebereikės psichikos sveikatos specialisto ieškoti patiems – konsultaciją su specialistu suderinsime mes. Šiuo metu pagalbą pasiruošę teikti beveik 150 specialistų!Rūpinamės tais, kurie kasdien rūpinasi kitais!

 

Daugiau informacijos: www.medo.lt

 

freepik.com nuotrauka

 

© 2006 Visos teisės saugomos.