Svarbu: viešojoje erdvėje sklindant prieštaringai informacijai, Sveikatos apsaugos ministerija atkreipia dėmesį, kad gydytojai akušeriai ginekologai ragina moteris skiepytis nuo COVID-19 ir tokiu būdu apsaugoti save nuo sunkių ligos pasekmių.

Nauja sveikatos apsaugos viceministrė - Aušra Bilotienė - Motiejūnienė

2021-06-10

Sveikatos apsaugos ministerijoje pradėjo dirbti nauja viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė, kuruosianti visuomenės sveikatos srities klausimus.

Viceministrė A. Bilotienė Motiejūnienė anksčiau dirbo Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose direktore valdymui, Nacionaliniame vėžio institute – direktoriaus patarėja, taip pat yra dirbusi Kazachstano Astanos medicinos universitete klinikinės veiklos vadove ir eksperte, buvo Sveikatos apsaugos viceministre. 

„Nepaistant sudėtingo laikotarpio, džiaugiuosi, kad prisijungiau prie Sveikatos apsaugos ministerijos komandos ir turiu galimybę savo įgytą patirtį ir kompetencijas pritaikyti įgyvendinant sveikatos sis-temos veiklos prioritetus. Visuomenės sveikata yra valstybės gerovės pagrindas, todėl jai, kaip vienai sunkiausių sveikatos apsaugos sričių, turi būti skiriamas svarbiausias dėmesys“, – sako A. Bilotienė Motiejūnienė.

Naujoji viceministrė Vilniaus universiteto medicinos fakulteto, Sveikatos mokslų institute yra įgijusi mokslo daktaro laipsnį, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos priežiūros fakultete – sveikatos vadybos magistro kvalifikaciją. Taip pat Vilniaus universitete studijavo teisės, istorijos mokslus.

SAM Spaudos tarnyba
 

 

© 2006 Visos teisės saugomos.