Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC), vadovaudamasis 2020 m. lapkričio 4 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ informuoja, kad karantino laikotarpiu planiniai skiepijimai nėra atidedami ir turi būti vykdomi, numatant pacientų srautų valdymą.

SAM ir FNTT vadovai sieks bendradarbiauti glaudžiau

2021-01-12

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys susitiko su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriumi Antoni Mikulskiu. Susitikimo metu buvo aptarti iššūkiai, susiję su prasidėjusiu gyventojų skiepijimo nuo COVID-19 ligos procesu ir viešaisiais pirkimais, kuriais įsigyjamos prekės ir paslaugos, reikalingos pandemijai suvaldyti.

Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) vykusio susitikimo metu taip pat apsikeista nuomonėmis, kaip būtų galima glaudžiau bendradarbiauti siekiant užtikrinti visišką skaidrumą sveikatos apsaugos sistemoje. Artimiausiu metu abi organizacijos planuoja pasirašyti bendradarbiavimo susitarimą.

Susitikime, kuriame daug dėmesio skirta ir finansinio pobūdžio nusikalstamų veikų prevencijai,  taip pat dalyvavo FNTT Specialiųjų užduočių valdybos viršininkas Robert Šadianec ir ministro patarėja Eglė Butkevičienė.

SAM Spaudos tarnyba
 

 

© 2006 Visos teisės saugomos.