Klausos negalią turintiems žmonėms pradedami kompensuoti funkcionalesni bei modernesni klausos aparatai. Šiam tikslui pustrečio karto didinamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis kompensuojamų klausos aparatų bazinės kainos, o priemonei įgyvendinti skirta 850 tūkst. eurų.

Lietuvoje lankysis eurokomisaras V. P. Andriukaitis

2019-10-07

Spalio 8 dieną oficialaus darbo vizito į Lietuvą atvyksta už sveikatą ir maisto saugą atsakingas Europos Komisijos narys Vytenis Andriukaitis.

Vizito metu Vytenis Andriukaitis susitiks su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu ir aptars Jeano-Claude‘o Junckerio vadovaujamos Europos Komisijos darbo rezultatus bei Europos ateities iššūkius.

Susitikime su Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga Europos Komisijos narys Vytenis Andriukaitis aptars, ką pavyko pasiekti per dabartinės Europos Komisijos kadenciją ir kokie darbai laukia ateityje.

Susitikimo su Žemės ūkio ministru Andriumi Palioniu metu Vytenis Andriukaitis diskutuos afrikinio kiaulių maro bei kitais aktualiais klausimais.

Vizito metu Europos Komisijos narys Vytenis Andriukaitis taip pat susitiks su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų generaliniu direktoriumi prof. dr. (HP) Feliksu Jankevičiumi ir aptars Europos referencijos centrų tinklų, diagnozuojant ir gydant retas ir sudėtingas ligas, veiklą bei onkologinių susirgimų prevencijos ir gydymo problematiką.

 

emedicina.lt inf.

 

© 2006 Visos teisės saugomos.