Svarbu: viešojoje erdvėje sklindant prieštaringai informacijai, Sveikatos apsaugos ministerija atkreipia dėmesį, kad gydytojai akušeriai ginekologai ragina moteris skiepytis nuo COVID-19 ir tokiu būdu apsaugoti save nuo sunkių ligos pasekmių.

„NERK Į TEATRĄ“ kviečia nardyti kartu gegužės 27-30 d.!

2021-05-18

Nacionaliniame Kauno dramos teatre gegužės 27 – 30 dienomis vyks vienuoliktasis edukacinis „Nerk į teatrą“ festivalis. Šiemetinio festivalio programa orientuota į skirtingų grupių integraciją dirbtuvėse, o festivalio šūkis skamba; „Nerti gali visi“.

Daug pasirinkimų šeimoms, jaunimui ir mėgstantiems teatrą.

Daug galimybių be galimybių paso!  

 

Nersime su judesio spektakliu M.I.S.

Gegužės 28 d. į Didžiąją sceną žengs festivalio svečiai iš Danijos DON & GNU physical theatre and film su išskirtiniu judesio spektakliu „M.I.S.“
M.I.S. vertina šiuolaikinį vyrą. Kas jam yra? Kas iš tiesų slypi po vilnonėmis kojinėmis ir patogiais sandalais? Kas atsitinka atėjus nakčiai? Tai kvailų triukų, šmaikščios komedijos ir gryno fiziškumo derinys, kur trys vyrai peržengia savo komforto zonos ribas ir akis į akį susiduria su savo vidiniu žvėrimi. Aktoriai žengia į sceną ekscentriško kino projekcijų ir gyvos klubinės muzikos fone, kuris komentuoja ir įrėmina veikėjų fizines pastangas – visą naktį!

„PASAULIO BAMBA“ atvira spektaklio repeticija ir susitikimas su kūrėjais

Tai interaktyvus spektaklis paaugliams įkvėptas Viljamo Goldingo romano „Musių valdovas“ ir sukurtas pagal šiandienos jaunimo aktualijas. Režisierė Agnė Sunklodaitė analizuoja paauglių pasaulį, jų baimes ir žiaurumo prigimtį. Kaip mumyse išsikeroja žemiausi instinktai ir nustelbia tai, kas žmogų daro žmogumi? Iš kur atsiranda žiaurumas? Kaip vaiko sąmonėje kyla jėgos lyderizmas ir noras nurungti kitą? Kas yra žmogiškumas? Kas gimdo baimę jr neapykantą? Kur link veda neribota valdžia ir jos troškimas? Kūrėjų nuomone, šiandien šie klausimai vėl ypatingai aktualūs. Gyvename pasaulyje, kur garsiai eskaluojama tolerancija, atjauta, bet realiai nuolat susiduriame su žiaurumu, nepakantumu ir patyčiomis. Spektaklyje žiūrovai galės ne tik stebėti spektaklio vyksmą, bet ir reikšti mintis, drauge su kitais ieškoti atsakymų į aktualius klausimus, priimti sprendimus.

Spektaklis skirtas jaunimui nuo 14 metų.

 

Plačiau:

 

https://app.mlsend.com/n4x5y0/

 

 

© 2006 Visos teisės saugomos.