Vyriausybė pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui aiškiau apibrėžti laisvalaikio, pramogų ir sporto paslaugas, kurioms yra taikomi apribojimai karantino metu. Vyriausybės nutarimu buvo patikslinta, kokioms laisvalaikio, sporto ir pramogų paslaugoms taikomi ribojimai, nustatant, kad draudžiama teikti laisvalaikio, sporto įrenginių eksploatavimo, sporto klubų, pramogų, poilsio, baseinų, pirčių (išskyrus viešąsias pirtis, skirtas asmenų higienos poreikiams tenkinti), diskotekų, šokių salių, kino teatrų ir kino klubų paslaugas.

EK Pirmininkės metiniame pranešime daug vietos skirta ir sveikatos apsaugai

2020-09-16

Šiandien Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen Europos Parlamento plenariniame posėdyje skaitė metinį pranešimą apie Europos Sąjungos padėtį, kuriame pristatė savo viziją dėl Europos.

Europos Komisijos Pirmininkės teigimu, „NextGenerationEU“ suteikia Europai unikalią galimybę planuoti savo ateitį ir tuos planus įgyvendinti. Europa turi viziją, planą ir investicijų. Europos Komisija visomis išgalėmis sieks, kad ši vizija taptų tikrove – kad Europa taptų žalesniu, skaitmeniškai pažangiu ir atsparesniu žemynu. Tam ji užsibrėžė svarbiausius uždavinius:

·         saugoti gyvybes bei pragyvenimo šaltinius Europoje, europiečių sveikatą ir ekonomikos stabilumą;

·         stiprinti Europos žaliojo kurso elementus ir padidinti užmojus;

·         vadovauti skaitmeninei transformacijai, visų pirma duomenų, technologijų ir infrastruktūros srityse;

·         kuo geriau išnaudoti bendrosios rinkos teikiamas galimybes;

·         toliau telkti pasaulinio atsako į koronavirusą pajėgas ir užtikrinti, kad kuriamos vakcinos nuo COVID-19 būtų prieinamos, įperkamos ir saugios;

·         ryžtingiau reaguoti į pasaulinio įvykius ir stiprinti santykius su artimiausiomis ES kaimyninėmis šalimis bei pasauliniais partneriais; 

·         vadovautis nauju požiūriu į migraciją, budriai saugoti teisinės valstybės principus ir kurti sąjungą, kurioje rasizmui ir diskriminacijai nebūtų vietos.

 

Daugiau informacijos:

 

EK Pirmininkės kalba

 

Pranešimas spaudai

 

Metiniam pranešimui apie ES skirtas tinklalapis

 

U. von der Layen vadovaujamos EK pirmųjų metų pasiekimų suvestinė

 

Ryšių su žiniasklaida grupė

 

© 2006 Visos teisės saugomos.