Dėmesio, reikšmingas pokytis vežėjams ir kitiems, išvykstantiems iš Lietuvos: pakeistas pranešimo apie išvykimą terminas – nelieka nuostatos informuoti NVSC sužinojus apie išvykimą iš šalies ne vėliau kaip prieš 24 val. iki išvykimo. Šie pakeitimai įsigaliojo nuo 2021 m. kovo 1 d.

Po ilgos pertraukos savo veiklą atnaujino „Sveikatos apsaugos ministrų klubas“

2021-02-23

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys susitiko su buvusiais sveikatos apsaugos ministrais. Virtualioje erdvėje susijungė gausus būrys pokalbio dalyvių. Visi kartu jie aptarė dabartinę pandemijos situaciją, pasidalino įžvalgomis apie sveikatos sistemos prioritetus, tarptautinių ryšių tęstinumo svarbą ir tolesnes perspektyvas. Sutarta tokius susitikimus konkrečioms temoms rengti ir ateityje.

Dabartinis sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys, sveikindamas pirmtakus, pasidžiaugė visų geranoriškumu ir entuziazmu bendrauti. Anot jo, tokiu sudėtingu laikotarpiu labai svarbu suvokti, kad vienas lauke – ne karys, o buvusių sveikatos apsaugos ministrų patirtis ir šiandienės situacijos vertinimas yra itin vertingi.

„Lietuvos sveikatos apsaugos sistemą mes kuriame jau daugiau nei tris dešimtmečius. Rimtiems pokyčiams neužtenka vienos kadencijos. Kai kurie svarbiausi darbai nepasidaro per metus ar kelerius. Visuomenei reikia politikos formuotojų, kurie padėtų pamatus ilgalaikiams pokyčiams, kurie augintų vertę ir ateityje. Visos sėkmės juda tarp kartų, todėl mūsų atsakomybė – bendradarbiauti ir nepamesti ankstesnių vadovų ir jų komandų indėlio, patirties“, – sako A. Dulkys.

Mintis suburti visus Lietuvos sveikatos apsaugos ministrus nėra nauja. Pirmasis tokius susitikimus savo laiku yra inicijavęs sveikatos apsaugos ministras Antanas Vinkus. Vėliau Gediminas Černiauskas įkūrė asociaciją „Sveikatos apsaugos ministrų klubas“.


SAM Spaudos tarnyba

Komentarai

Vardas: El. paštas:

Įveskite patvirtinimo kodą:

Atnaujini kodą

 

© 2006 Visos teisės saugomos.