Pradėjo veikti nauja ligonių kasų interneto svetainė www.ligoniukasa.lrv.lt, kurioje lankytojams pateikiama išsami informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą ir visus su juo susijusius klausimus. Svetainė veikia portale „Mano Vyriausybė“.

Viešosios konsultacijos dėl Pasirengimo ekstremaliosioms sveikatos situacijoms ir reagavimo į jas institucijos

2021-04-07

Europos Komisija pradėjo viešas konsultacijas internetu dėl Pasirengimo ekstremaliosioms sveikatos situacijoms ir reagavimo į jas institucijos (HERA). HERA, Europos Sąjungos reagavimo į COVID-19 pandemiją dalis ir stiprus Europos sveikatos sąjungos elementas, turėtų padidinti Europos pajėgumus ir paspartinti atsaką į tarpvalstybines grėsmes sveikatai ir į ekstremaliąsias sveikatos situacijas.

 

Šios konsultacijos apims tokius klausimus:

  • ES medicininių atsako priemonių kūrimo, gamybos ir panaudojimo sistemą;
  • prognozuojamųjų grėsmių ir rizikos vertinimą;
  • rinkos dinamiką ir tiekimo grandinės informaciją;
  • naujų medicininių atsako priemonių kūrimą ir finansavimą krizės laikotarpiu;
  • būsimos HERA institucijos poveikį, vaidmenį, užduotis ir koordinavimą.

 

Visi suinteresuotieji kviečiami dalyvauti konsultacijose, užpildydami klausimyną internetu. Konsultacijos vyks – iki 2021 m. gegužės 12 d.

 

Kol vyks viešos konsultacijos, Europos Komisija taip pat diskutuos su valstybėmis narėmis ir suinteresuotaisiais subjektais.

 

Tiksli HERA kompetencijos sritis bus nurodyta vėliau šiais metais pateiktame pasiūlyme dėl teisėkūros procedūra priimamo akto. Prieš baigdama rengti pasiūlymą dėl teisėkūros procedūra priimamo akto, Europos Komisija atsižvelgs į gautą grįžtamąją informaciją.

 

Daugiau informacijos ir pateikti atsakymus internetu į konsultacijos klausimus galima ČIA.

 

Ryšių su žiniasklaida grupė

Komentarai

Vardas: El. paštas:

Įveskite patvirtinimo kodą:

Atnaujini kodą

 

© 2006 Visos teisės saugomos.