Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo (VVSS) fondo taryba patvirtino 2019 m. prioritetus bei priemones, pagal kurias bus finansuojami projektai. Tad Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia pareiškėjus aktyviai dalyvauti konkursuose.

Nauja interaktyvi Europos skausmo federacijos mokymo platforma

2018-05-10

Europos skausmo federacija (EFIC) paskelbė naują skausmo mokymo platformą. Prieš didžiąsias šventes dienos šviesą išvydo EFIC prezidento prof. Bart Morlion sveikinimas su naujo modelio skausmo mokymo Europoje pradžia. Kaip pristatymo laiške rašo EFIC prezidentas, naujoji mokymo platforma yra „kaip mūsų būdas pristatyti Jums išsamiausią Europos skausmo federacijos EFIC organizuotų paskaitų ir pristatymų sąrašą“.

 

Numatoma, kad EFIC skausmo mokymo platforma bus reguliariai atnaujinama. Kas savaitę ją pasieks naujos paskaitos ir pranešimai. Pirmoji savaitė skirta onkologiniam skausmui. Joje tokios paskaitos, kaip „Vėžys ir vėžį išgyvenę asmenys. Vis dar neįgyvendintas skausmo kontrolės poreikis“ (autorius Oscar De Leon Casasola), „Kaip turėtų pasikeisti vėžio eiga esant ilgalaikiam opioidiniam gydymui? (Per Sjoegren), „Lėtinis skausmas pacientams, sergantiems vėžiu: kokie iššūkiai?“ (Rainer Freynhagen) ir kt. Paskaitos pateikiamos anglų kaba. Prie platformos prisijungimas laisvas ir paprastas: educationplatform.europeanpainfederation.eu/. Toliau sekant nuorodas, bus pasiekiama norima paskaita ar pranešimas.

EFIC skausmo mokymo platforma – tai dar viena federacijos edukacinė iniciatyva. 2016 m. buvo paskelbta apie Europos skausmo medicinos diplomo (EPMD) programą, o nuo šių metų pradedama ir Europos skausmo fizioterapijos diplomo programa.

Plačiau apie tai skaitykite „Skausmo medicina“ 2018 Nr. 1

 

 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.