ULAC praneša: per dešimt šių metų mėnesių pasaulyje užregistruoti 107 susirgimai poliomielitu ir tai, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, virš penkių kartų daugiau susirgimų, lyginant su pernai tuo pačiu laikotarpiu – atitinkamai 107 ir 19 atvejų.

Užsienio naujienos

FIP kongrese Abu Dabyje – apie pasaulio vaistininkų vietą visuomenės sveikatinimo grandinėje ir vaistininkystės ateitį...

2019-11-18
Rugsėjo 22 – 26 dienomis Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyko pasaulinis vaistininkų kongresas. Tarptautinės farmacijos federacijos (FIP) kasmet organizuojamame farmacijos specialistams skirtame tarptautiniame renginyje dalyvavo vaistininkai, farmacijos mokslo atstovai ir vaistininkus vienijančių organizacijų vadovai iš beveik šimto pasaulio šalių. Tarp kongreso dalyvių buvo galima pamatyti ir nemažą būrį vaistininkystės elito atstovų iš Lietuvos. Viena iš šio būrio – pernai geriausia Lietuvos vaistininke pripažinta „Gintarinės vaistinės“ vaistinių tinklo atstovė, vaistinės vedėja iš Vilniaus Kristina Vaičaitienė, kuriai registraciją į minėtą kongresą dovanojo „Lietuvos metų vaistininko“ rinkimų organizatoriai – farmacijos specialistams skirtas žurnalas „Farmacija ir laikas“.
 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.