Žodis Medikams

2021-11-15

Gerbiami Medikai, 

Pastarieji metai visai jūsų bendruomenei buvo didžiausių išbandymų metai. Kai visuomenė gyveno nežinioje, o pasaulio galingieji ieškojo sprendimų, kaip sustabdyti pandemijos plitimą, jūs kantriai, drąsiai ir pasiaukojamai gelbėjote gyvybes. Tą darote ir dabar, nepaisydami žmonių nepagarbos mokslui ir jų egoizmo, kai yra atsisakoma vakcinuotis ir keliama grėsmė sau, aplinkai ir visai visuomenei. 

Jūsų visų profesionalumas, rūpestis ir neišsenkantis optimizmas suteikia vilties kiekvienam ištiktam bėdos. Dabar, kai nuolatos dirbate įtampos ir susitelkimo sąlygomis, kiekviena jūsų darbo diena yra jau ne tik Hipokrato priesaika palydima misija – tai auka, kurią jūs atiduodate rizikuodami savo sveikata, savo šeimos gerove. Tikiu, kad didžioji visuomenės dalis vertina šį didį atsidavimą...

Tikiu, kad ateis diena, kai mes galėsime ne tik kalbėti apie dabarties iššūkius, bet ir didesnį dėmesį skirsime ateičiai. Dar praėjusiais metais daugiau kaip dvidešimt Lietuvos įmonių, asociacijų ir kitų organizacijų susivienijo į Išmaniosios sveikatos skaitmeninių inovacijų centrą (angl. Smart Health DIH) ir bendradarbiauja kurdamos inovatyvius sprendimus sveikatos apsaugai. Šie sprendimai padės užkirsti kelią ligoms ir teikti patvarią, prieinamą bei veiksmingą į pacientą orientuotą priežiūrą, atitinkančią Europos piliečių poreikius. Tikimės, kad Išmaniosios sveikatos skaitmeninių inovacijų centras įneš svarų indėlį vystant e. sveikatos sistemas Lietuvoje bei bendroje Europos rinkoje, skatinat naujų e. sveikatos paslaugų plėtrą, prieinamumą, naudojimo paprastumą bei išmanumą.

Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams patį brangiausią turtą – sveikatą. Tik todėl, kad Jūs dirbate, mes galime jaustis saugūs ir ramūs.

 

Vidmantas Janulevičius, 

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas

 

© 2006 Visos teisės saugomos.