Tiesioginių rentgeno spindulių poveikis, patiriamas kompiuterinės tomografijos (KT) metu, gali sukelti kai kurių implantuotų ir išorinių elektroninių medicinos prietaisų darbo sutrikimus, perspėja JAV maisto ir vaistų tarnyba (FDA). Nors dauguma pacientų po KT nepatiria jokio šalutinio poveikio, kai kurie vis dėlto praneša apie sutrikusį prietaisų, kaip antai: ritmo vedlių, defibriliatorių, neurostimuliatorių ir vaistų pompų, veikimą.
Gedimai pasireiškia netyčiniais elektros impulsais iš neurostimuliatorių, insulino pompos netikslumais ir trumpalaikiais ritmo vedlių sukeliamo ritmo pokyčiais. Nors KT sąveika su sraigės ir tinklainės implantais yra teoriškai galima, kol kas tokių atvejų nežinoma.
Dabar KT personalas, prieš atlikdamas tyrimą, turi patikrinti, ar pacientas turi kokių nors elektrinių medicinos įrenginių, kurie turi būti laikinai nuimti arba išjungti, jei tai įmanoma. Reikia stengtis kuo mažiau veikti prietaisus rentgeno spinduliais, naudojant atitinkamus rentgeno vamzdžius. Po tyrimo būtina patikrinti, kaip veikia prietaisai.