Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, jog Jungtinei Karalystei (JK) nusprendus pasitraukti iš Europos Sąjungos (ES) be susitarimo („kietasis“ BREXIT), JK pagamintos arba sertifikuotos medicinos priemonės nebeatitiktų teisės aktų reikalavimų ir negalėtų būti tiekiamos Lietuvai. Dėl to gali sutrikti medicinos priemonių tiekimas ir atsirasti kliūčių sklandžiam ir kokybiškam gydymo paslaugų teikimui.

Lietuvos gydytojo žurnalas

Lietuvos gydytojo žurnalas
         

 Mielas kolega,

     pristatome ilgai brandintą ir kurtą naują mėnesinį profesinį leidinį „Lietuvos gydytojo žurnalas“. Kad   galėtume paruošti Jūsų profesinius lūkesčius atitinkantį žurnalą šiam darbui skyrėme išties labai daug kūrybinių jėgų. Rengiant naująjį leidinį ne kartą teko diskutuoti prie apvalaus stalo su įvairių sričių ekspertais. Diskusijų metu bandėme kuo geriau suvokti, kokio leidinio Jums reikia, kokia informacija būtų naudinga, kaip galėtume Jums padėti ištvermės ir kasdien naujų žinių reikalaujančiame darbe. Jei paklaustumėte, koks Jūsų indėlis šiame leidinyje, tai nedvejodami atsakytume, kad naujojo leidinio idėją subrandino kasdienis Jūsų darbas, meilėir dėmesys savo pacientams bei siekis žinoti daugiau. Savo nuoširdžiais patarimais, vertinimais, pastabomis žurnalą padėjo rengti ir artimiausi Jūsų kolegos.

Didžiulio indėlio „Lietuvos gydytojo žurnalo“ rengime sulaukėme iš bemaž visų sveikatinimo sistemos veiklą reglamentuojančių šalies įstaigų, daug prisidėjo už Jus išgyvenanti Lietuvos medicinos biblioteka, žinomi ir patyrę medicinos teisės specialistai, klinicistai ir mokslininkai...Todėl tikime, kad „Lietuvos gydytojo žurnalo“ straipsnių turinys atitiks Jūsų lūkesčius, ir neabejojame, jog kiekvieno numerio mėnesio temos apžvalga ilgai tarnaus kaip parankinė konspektų medžiaga, apžvelgianti analizuojamų sindromų ir ligų diagnostikos, gydymo naujoves, diagnozių formulavimų pavyzdžius, nagrinėjamos tematikos ryšį su kitomis terapinėmis sritimis.
Naujasis „Lietuvos gydytojo žurnalas“ pirmą kartą pristato ir naują „Lietuvos gydytojo žurnalo periodinių leidinių bibliotekos seriją“, susidedančią iš įvairių klinikų bei gydytojų draugijų leidžiamų įvairioms terapinėms sritims skirtų žurnalų: „Diabeto panorama“, „Gastroenterologijos ir hepatologijos aktualijos“, “Gerontologijos ir geriatrijos aktualijos“, „Lietuvos oftalmologija“, „Otolaringologijos aktualijos“, "Psichiatrijos aktualijos", „Pulmonologija, imunologija ir alergologija“, „Skausmo medicina“, "Urologia" ir kitų naujų šią seriją papildysiančių mokslo populiarinimo žurnalų. Žinoma, šie leidiniai skirti ne tik specialistams, tačiau ir internistams, bendrosios praktikos gydytojams labiau besigilinantiems į atskiras terapines sritis. Šie leidiniai ne tik padės sutaupyti laiko ieškant medžiagos, tačiau kartu bus ir puiki metodinė priemonė praktikoje, leisianti Jums nuolatos būti medicininių naujienų sukūryje.

Prenumeruoti žurnalą galite Jums patogiu būdu: pavedimu, internetu, grynaisiais banke arba redakcijoje. Tereikia užpildyti "LGŽ periodikos bibliotekos" nario anketą ir išsirinkti Jums aktualius medicininių sričių leidinius. Vyksta ypatinga prenumeratos akcija. Plačiau skaitykite PRENUMERATOS skiltyje.

Tikimės, kad „Lietuvos gydytojo žurnalas“ taps Jūsų kasdieniu žinių šaltiniu ir labai džiaugsimės jeigu tapsite mūsų nuolatiniu skaitytoju.
Lauksime Jūsų nuomonės, atsiliepimų ir kritikos. Iki susitikimo žurnale!


Nuoširdžiai,

„Lietuvos gydytojo žurnalo“ redakcija

 

© 2006 Visos teisės saugomos.